Koncert – Maceo Parker

Nechci se v žádném případě přiklánět k recenzím – jde pouze a čistě o subjektivní zážitek, psaný zcela zaujatě! 🙂

Absolvovali jsme s Tomem koncert známého funkového mága – Maceo Parker. Kdysi – dávno již tomu – jezdil po turné s Jamesem Brownem a pálil I Feel Good na všechny strany. Nyní již pálí dlouhou dobu sólo kariéru ve věku, který se sice zdá být pro takové vystoupení více něž důchodový, ale člověk takového ražení v žádném případě nemůže s hudbou přestat!

Zážitek veliký, dokonce monstrózní. Lucerna Bar kouzelný, zvukově zcela vyvážený, atmosféra pohodová, podívaná zcela profesionální. Černoši se nezapřou, prostě jedou jako mlýnek.

Čekal jsem více hitů, méně lidí, na WC jsem se odvážil až před koncem, kdy jsem byl jistý, že tři tóny z pomalé písničky mi nebudou chybět. A nakonec se pokusím vybrat něco z YT, abych vám udělal představu. No a koncem měsíce tu máme … J… j… jjj…. JA..MI..RO..QU..AI ve Wiener Stadthalle …. hohooooo!!!!! To bude pěkný zápisek, na ten se už těším roky rokoucí!

Ukázka je zvukově příšerná, ale Make It Funky je poznat rozhodně, když počkáte po pozounovém sóle. A ta dynamika kapely, mňam.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..