Zamrzlé Jizerky 2012

I poštěstilo se nám letos opět vyrazit směr sever, Liberec, Jizerky.  Podmínky zcela ideální. Většinu prodlouženého víkendu svítilo sluníčko. Teploty ale nepřekročily nulu, takže běžkování a neustálý pohyb nebylo jen zábavou, ale také nutností k přežití a neumrznutí 🙂

Trasy:

1. Maliník-Bedřichov. přehrada-Gregorův kříž-Hřebínek-Čihadla-Knajpa-Jizera (1122 m n.m.)-Kristiánov-Nová Louka-Bedřichov stadion = 35 km
2. Bedřichov stadion-Nová Louka-přehrada Josefův Důl(kolem dokola)-Královka-Bedřichov stadion = 18 km
3. Maliník-Nová Louka-Hřebínek-Holubník (1071 m n.m.)-Kristiánov-Nová Louka(dinner=obědo-večeře) = 20 km
4. Pěšky na Ještěd (1012 m n.m.) a zpět = 7 km (500 m převýšení) 🙂

Tentokrát opravdu COOL foto zde.

Na konec drobný pokus o epileptické 3D foto. Viz foto pod touto větou … vidíte ten prostor? Je to prvotina, příště bude lepší.

 

Pokud jste ale text dočetli až sem, nabízím vám odkaz na skutečné umění v alternativním 3D využití fotografií, které jsem našel na webu – odkaz.

4 odpovědi na “Zamrzlé Jizerky 2012”

  1. Nová Louka – the best 🙂 Ale trochu mě zklamala obsluha na Šámalově chatě. Vím, že je tam vždy plno, ale přece jen by se i v těchto chvílích měli chovat zdvořile a ochotně.

  2. Ahoj,
    to že se to 3D nějak klepe je v pořádku, nebo problém v prohlížeči? Koukal jsem i na ten odkaz a tam to bylo to samý (jinak ten 3D efekt patrný byl).

  3. Piškot: Nazdar! Obrázek se „klepe“ schválně. Díky tomu se vytvoří efekt 3D – že to mozek pochopí jako prostorový vjem. Ale v případě mojí fotky je to trochu amatérské, proto jsem dal ještě ten odkaz, kde je to lépe patrné a klepání tolik neruší při prohlížení.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..